Maatwijzer Suitable Overhemden Max

Maatwijzer Suitable Overhemden Max
Maat SMLXL2XL
Borstomvang (cm)103110,4119131143
Tailleomvang (cm)95102,4111123135
Heupomvang (cm)101108,4117129141
Ruglengte (cm)7677788082
Schouderbreedte (cm)90,893,296100104
Mouwlengte (cm)66,56767,267,568

Bekijk de desktopversie
menu
× sluiten
Ga naar Winkelwagen
Door verder te klikken op onze website, accepteer je cookies en vergelijkbare technieken.