Blue Industry Maattabel

Maten van Blue Industry

Een overzicht van de maten van Blue Industry

Maatwijzer Blue Industry Polo's & T-Shirts
Maat SMLXLXXL3XL
Borstomvang (cm)98102106112118124
Tailleomvang (cm)9498103108114120
Schouderbreedte (cm)414243454749
Mouwlengte (cm)202122232425
Ruglengte (cm)687072747678
Maatwijzer Blue Industry Colberts
Maat EU 4446485052545658
Maat UK/US 34-R36-R38-R40-R42-R44-R46-R48-R
Borstomvang (cm)889296100104108112116
Ruglengte (cm)7071727374757677
Armlengte (cm)64,565,5666768697070,5
Maatwijzer Blue Industry Knitwear
Maat SMLXL2XL
Maat 4648505254
Borstomvang (cm)9296100106112
Ruglengte (cm)68697071.573
Tailleomvang (cm)909498104110
Schouderbreedte (cm)3840424446
Armlengte (cm)6667686970
Maatwijzer Blue Industry Overhemd Slim Fit
Boordmaat (cm)373839404142434445
Borstomvang (cm)100104108112116120124128132
Tailleomvang (cm)919599103107111115119123
Ruglengte (cm)777778788181838486
Armlengte (cm)66,567,56868696969,570,572,5

Meer Blue Industry

Bekijk de desktopversie
menu
× sluiten
Ga naar Winkelwagen
Door verder te klikken op onze website, accepteer je cookies en vergelijkbare technieken.