Van Gils Maattabel

Maten van Van Gils

Een overzicht van de maten van Van Gils
Maatwijzer Van Gils Ellington
Maat 37 / 3839 / 4041 / 4243 / 4445 / 4647 / 48
Borstomvang (cm)54576063,567,571,5
Taille (cm)495255,559,563,567,5
Heup (cm)52,555,558,5626670
Lengte (cm)788082848688
Maatwijzer Van Gils Edar
37383940414243444546
Borstomvang54545757606063,563,567,567,5
Taille4949525255,555,559,559,563,563,5
Heup52,552,555,555,558,558,562626666
Lengte65656565656565656565
Maatwijzer Van Gils Pakken
Maat 444648505254565860
Borst (cm)89-9293-9697-100101-104105-108109-112113-116117-120121-124
Heup (cm)88-9192-9596-99100-103104-107108-111113-116118-121123-126
Taille (cm)85-8889-9293-9697-100101-104105-108111-114117-120123-126
Hoogte (cm)175-189175-189175-189175-189175-189175-189175-189175-189175-189
Maatwijzer Van Gils Pak Ellis
Maat 444648505254565860
Taille (cm)889296100104108112.6117121.6
Borstomvang (cm)98102106110114118122.6127131.6
Schouderbreedte (cm)43.644.445.24646.847.648.449.250
Ruglengte (cm)717273747576777878.8
Mouwlengte (cm)626364656667686969.7
Omvang middel (cm)798387919599105111117
Broekspijp omvang (cm)373839404142434445
Maatwijzer Van Gils Pak Salvador
Maat 444648505254565860
Taille (cm)84889296100104108,6113117,6
Borstomvang (cm)9397101105109113117,6122126,6
Schouderbreedte (cm)41,942,743,544,345,145,946,747,548,3
Ruglengte (cm)697071727374757676,8
Mouwlengte (cm)636465666768697070,7
Taille broek (cm)798387919599105111117
Voetbreedte (cm)333435363738394041
Maatwijzer Van Gils Pak Zenar
Maat 444648505254565860
Taille (cm)87919599103107111.6116120.6
Borstomvang (cm)98102106110114118122.6127131.6
Schouderbreedte (cm)43.644.445.24646.847.648.449.250
Ruglengte (cm)707172737475767777.8
Mouwlengte (cm)626364646667686969.7
Maatwijzer Van Gils Extreme
Maat 37 / 3839 / 4041 / 4243 / 4445 / 4647 / 48
Borstomvang (cm)52,555,558,5626670
Taille (cm)46,549,553576165
Heup (cm)51,554,557,5616569
Lengte (cm)79,581,583,585,587,589,5

Meer Van Gils

Bekijk de desktopversie
menu
× sluiten
Ga naar Winkelwagen
Door verder te klikken op onze website, accepteer je cookies en vergelijkbare technieken.